Grup Şirketleri

Sanat Yapı A.Ş. yılların birikimi ile farklı bir çok sektörde hizmet veren iştiraklere sahiptir.

İştiraklerimiz arasında Aile Eğlence merkezleri işletmeciliği, E-ticaret, Eğlence sektörüne yönelik ürünlerin distribütrölüğü ve Akaryakıt sektörüne yönelik teknolojik ürünlerin tedariği gibi alanlar bulunmaktadır.

KONSEPT İSTANBUL Gıda ve Eğlence Merkezleri Yatırım İşl. Tic. Ltd. Şti.

Mayıs 2010’da oyun ve Aile Eğlence sektörlerinde uzmanlaşmış bir firma olarak kurulan Konsept İstanbul Ltd. Şti. ‘nin altında, her yaşa hitap eden, farklı konsepte sahip oyun alanlarından oluşan oyun eğlence merkezleri oluşturarak, misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlayan bir marka olarak “Macera Adası” kurulmuştur. (www.maceraadasi.com)

Macera Adası, çocukların ve gençlerin günlük hayatlarına renk katacak aktivitelerle eğlenmelerini sağlamanın yanında, bilişsel ve psikomotor gelişimlerini desteklemeyi da amaçlamaktadır. Aynı zamanda oyun alanlarının sosyal bir yaşam alanı olduğu düşünülünce, iletişim yeteneklerini de geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Özel olarak ithal edilen oyun alanları ve yaratıcı ekibiyle Macera Adası; eğlenceli, heyecanlı, adrenalinli pek çok farklı aktiviteyi bir araya getirmiş olmanın dışında eğitim yılı boyunca yaptığı eğitim kurumu etkinlikleri ve doğum günü partileriyle eğlenmeyi ve öğrenmeyi seven herkes için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlamaktadır.

Konsept İstanbul aynı zamanda LASERFORCETAG, Avustralya firmasının Yetkili Distribütörlüğünü yapmaktadır. LASERFORCETAG, laser oyun alanlarında kendini dünyaca Kabul ettirmiş bir markadır. Konsept İstanbul olarak hem satışı hemde servis hizmetlerini vermektedir. Yıllar itibariyle hem Macera Adası olarak hemde farklı bir çok noktada Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde kullanılmaktadır. (www.lazerarena.com)

KARAKTERDÜKKANI A.Ş.

Karakterdukkani.com olarak şirketimizin E-Ticaret sitesidir. Dünyaca Kabul görmüş ve popular bir çok lisansı karakterin tüm ürün gamını yenilikçi ara yüzü ile Karakter bazında gruplamış ve müşterilemize kolay ulaşılabilir bir platform yaratmıştır. (www.karakterdukkani.com)

SELECTA GLOBAL A.Ş.