AYTEMİZ GENEL MÜDÜRLÜK

Proje Bilgileri

Projenin tasarımı ve uygulaması firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Mevcut bina iskelete kadar sökülmüş devamında dış cephe, elektrik, mekanik ve dekorasyon olmak kaydıyla anahtar teslim olarak tamamlanmıştır.

Özet Bilgiler:

Konum: İstanbul

Türü: Ofis Binası

Yapılan İş: Dış cephe, dekorasyon, ince inşaat, mekanik ve elektrik işleri

Metrekare: 5.000

İnşaat Süresi: 6 ay

Yapım Yılı: 2018

AYTEMİZ

Projenin tüm tasarımı ve uygulaması firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Mevcut bina betonarme iskelete kadar soyulmuş ve sökülmüş, devamında Dış cephe, elektrik, mekanik ve dekorasyon olmak kaydıyla anahtar teslim olarak tamamlanmıştır.

Bina 1000 metrekarelik alana oturmakta olup 2 kat otopark, lobi ve 5 katlı ofis alanları olarak tasarlanmıştır. Dış cephe binanın bulunduğu konum gereği gün ışığına ve sese karşı duyarlı, çalışanların konforunu maximize edecek şekilde tasarlanmıştır. Otopark alanı akıllı sistem otopark teknikleri ile çözümlenmiş olup bu fonksiyona ek olarak yemekhane, fitness alanı gibi fonksiyonlar eklenmiştir.

Lobi katımızda karşılama, bekleme ve toplantı alanları gibi fonksiyonlar çözümlenmiştir. Ofis alanları açık ofis mantığında çözülmüş olup, tüm tesisatla birlikte açık tavan sistemi tasarlanmıştır.