Akaryakıt İstasyonu ProjeleriAkaryakıt İstasyonları
rotate background

ENUYGUN.COM MERKEZ OFİSİ

Enuygun.com merkez ofisi  A+ sınıfı konseptinde, sadelik ve estetiği birleştiren bir anlayışla dizayn edilmiş bir projedir.

  • Location: Kozyatağı, İstanbul
  • Type: Merkez Ofis
  • Turnover: İnce İnşaat, Dekorasyon, Mekanik ve Elektrik işleri
  • Square Meter: 900
  • Period: 1,5 ay

ENUYGUN.COM MERKEZ OFİSİ

Kozyatağı AND Plaza’nın 12. katında bulunan En Uygun Ofisi, EE İstanbul Proje Tasarım tarafından projelendirilmiş, imalatı ise firmamız tarafından
gerçekleştirilmiştir.

Ortalama 900 metrekarelik kat genişliğine sahip projede; İşveren ihtiyaçları dikkate alınarak IT, Sigorta ve Seyahat olmak üzere üç ayrı bölümde konumlandırılmıştır. Açık ofis düzeninde çalışılan projede, bir büyük, üç orta, iki küçük toplantı odası yerleştirilmiştir.

Projenin konsept tasarımının uygulamaya geçirilmesinde firmamız tecrübeli kadrosuyla iş veren çözüm ortağı rolünü üstlenmiş ve projeyi bir buçuk ay gibi kısa bir sürede tamamlamıştır.

Sanat Yapı bu proje ile de kullanıcı memnuniyeti ve zamanında iş teslimiyle takdir kazanmıştır.

AND Plaza En Uygun ofisinde hayatı kolaylaştıran, ergonomik, son teknolojiye uygun ve konfor şartlarını maksimum seviyeye çıkaran elektrik ve mekanik sistemler tercih edilmiştir.

Uzun ömürlü sarkıt yuvarlak LED’ler, sarkıt lineer LED ve sıva altı LED downlight armatürler kullanılmıştır.

Tüm masalara enerji ve telekom altyapısı yükseltilmiş döşeme altından çıkan dekoratif omurga tipinde sağlanan kablo toplama ekipmanları ile sağlanmıştır.

Ayrıca, şık görünümlü IP telefon sistemi, bina ile entegre edilmiş acil anons ve yangın algılama sistemi, tüm ofis personelleri için plaza girişi ve ofis girişinde
bina ile uyumlu kartlı geçiş sistemi kullanılarak, ofisin en efektif verimde kullanılması sağlanmıştır.

Isıtma – Soğutma ihtiyacı, gizli tavan tipi, kanallı, 4 borulu, Fancoil üniteleri ile, taze hava ihtiyacı da spiro kanal ve dairesel menfezler ile temin edilmiştir. Hava Ayar Damperi (Cav) ile havalandırmanın regülasyonu sağlanmıştır.

Tüm kat girişinde de kalorimetre konularak harcanılan enerji kayıt altına alınmıştır.