Akaryakıt İstasyonu ProjeleriAkaryakıt İstasyonları
rotate background

Kilometre Taşları

2001

Kuruluşumuz

2001 yılında kurulmuş olan Sanat Yapı İnşaat A.Ş. inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir.

2003

Carrefour – SA

Bayrampaşa İstanbul’da Carrefour – SA  ince inşaat işlerini tamamladık.

2006

Tüpraş Kırıkkale Rafineri

Sanat Yapı, Alarko-Alsim Kırıkkale Rafinerisi Dizel-Kerozen projesinin kaba inşaat işlerini 2006 yılında tamamlamıştır.

2006

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Genel Merkez

Sanat Yapı, Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Genel Merkez projesinin kaba inşaat işlerini 2006 yılında tamamlamıştır.

2008

Taksim Yeni Kapı Metro İstasyonu

İstanbul Belediyesi : TAKSİM-YENİKAPI Metro Projesi Alarko-Alsim

2009

Yolbulan Metal

Sanat Yapı, tesisin anahtar teslim inşaatını üstlenmiş, çalışanların verimliliğine katkıda bulunan en son teknolojileri kullanmıştır. 6.000 metrekarelik kapalı alana sahip plaza, 7 kat ve 3 bodrum kattan oluşmaktadır.

2012

Protel Ofis

Protell, iç bahçeleri ve çevre düzenlemesiyle çalışanların da verimliliğini arttıran bir A+ ofis kompleksidir. Proje mimari detaylar bakımından zengin bir projedir. Yapı Esentepe/Şişli eğimli bir parselde inşa edilmiş olup, yarım katlarla birbirine ilişkilendirilen ve iç boşluğa bakan kısımlarda sıralı ofislerin yer aldığı iki ayrı bloktan oluşmaktadır.

2014

İlk Plaza Ofis

Sanat Yapı, Ataşehir’de bulunan ikinci plaza inşaatımız olan İLK PLAZA’nın tasarımına da katkıda bulunarak bölgeye bir A+ ofis binası daha kazandırmıştır.

2015

Turkcell Office Park

Turkcell, A++ sınıfı ofis konseptinde, üstün teknolojisi ve yenilikçi mimari tasarım anlayışıyla fark yaratan bir projedir. 3 Bloklu projenin genel tasarımı ödüllü yarışma sonucu belirlenmiş olup dekorasyon öncesi işleri Rönesans tarafından yapılmış, iç tasarımı Tabanlıoğlu tarafından projelendirilmiş, imalatı ise firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir